شاه کلید موفقیت فرزندان
سرفصلهای کتاب شاه کلید موفقیت فرزندان

کتاب اول: چگونه رفتارهای فرزندانمان را مدیریت و اصلاح کنیم؟
کتاب دوم: چگونه ارتباطی خوب و دوستانه با فرزندانمان داشته باشیم؟
کتاب سوم: چگونه عزت‌نفس را در فرزندانمان ایجاد و تقویت کنیم؟
کتاب چهارم: چگونه اعتمادبه‌نفس فرزندانمان را بالا ببریم؟
کتاب پنجم: چگونه استعداد فرزندمان را کشف کرده و پرورش دهیم؟
کتاب ششم: چگونه هدف‌گذاری را به فرزندانمان آموزش دهیم؟
کتاب هفتم: چگونه ضمیر ناخودآگاه فرزندانمان را برای موفقیت برنامه‌ریزی کنیم؟

 

 

آفر ویژه: با سفارش کتاب چاپی، فایل صوتی کتاب و فایل صوتی تربیت جنسی هم همراه کتاب به صورت اشانتیون (هدیه) برای شما ارسال می گردد.

اگر می خواهید در مورد سرفصلهای بالا بیشتر بدانید توضیحات زیر به شما کمک می کند:

کتاب اول:
مخصوص بچه‌های ۲تا۸ ساله است ولی در سنین بالاتر، حتی بزرگ‌سالان هم کاربرد دارد.
که در آن روش‌ها و تکنیک‌هایی را آموزش داده‌ام که به‌راحتی می‌توانید با استفاده از آن‌ها رفتارهای فرزندانتان را مدیریت کنید، رفتارهای خوب آن‌ها را افزایش داده و رفتارهای نامطلوب آن‌ها را به‌راحتی اصلاح کنید.
بعضی از مشکلات رفتاری اگر از راه درست حل نشوند به عادت‌های رفتاری نامطلوب تبدیل می‌شوند و این رفتارهای بد همین‌طور تا بزرگ‌سالی فرد با او می‌ماند و بعدها می‌تواند برای آن‌ها مشکل‌ساز باشد.

کتاب دوم:
مخصوص بچه‌های 5 ساله به بالا است. مخصوصاً سنین نوجوانی و جوانی.
متأسفانه خیلی از والدین به هر دلیلی در برقراری ارتباط با فرزندانشان به مشکل برمی‌خورند و روزبه‌روز که سن بچه‌ها بیشتر و بیشتر می‌شود این مشکل حادتر می‌شود. من در این فصل کاملاً توضیح دادم که چه‌کار کنیم تا ارتباطی خوب و عالی و دوستانه با فرزندانمان داشته باشیم.
اگر ما نتوانیم ارتباطمان را با فرزندانمان از همان سنین کم درست کنیم وقتی آنان به سن نوجوانی و بلوغ می‌رسند می‌خواهیم چه‌کار کنیم؟ پس این فصل خیلی به شما کمک می‌کند.

کتاب سوم:
مخصوص بدو تولد تا بزرگ‌سالی است.
عزت‌نفس هسته شخصیت ما انسان‌ها است. اگر شخصی عزت‌نفس نداشته باشد، در برقراری ارتباط با دیگران، در هدف‌گذاری، در انتخاب شغل، در انتخاب دوست، در ازدواج و کلاً در هر زمینه‌ای به مشکل برمی‌خورد. در این فصل شما به‌صورت کامل یاد می‌گیرید که چگونه عزت‌نفس فرزندانتان را در هر سن و سالی که باشند تقویت کنید.

 

 

کتاب چهارم:
مخصوص بچه‌های 2 ساله به بالا است.
در این قسمت شما یاد می‌گیرید که اعتمادبه‌نفس چیست و چگونه می‌توان آن را رشد داد؟
اگر کسی بتواند توانایی‌های خودش را بشناسد و آن توانایی را باور کند به هرجایی می‌تواند برسد پس خیلی ضرورت دارد که ما اعتمادبه‌نفس را در فرزندانمان بالا ببریم.

کتاب پنجم:
مخصوص بچه‌های ۳ سال به بالا است.
اغلب انسان‌ها در این کره خاکی به دنیا می‌آیند و نهایتاً از دنیا می‌روند بدون اینکه بتوانند استعداد خودشان را شناسایی کنند. بنابراین خیلی مهم است که ما به‌عنوان پدر یا مادر بتوانیم استعداد فرزندانمان را کشف کنیم و پرورش دهیم.

کتاب ششم:
کاری که اغلب انسان‌های موفق آن را انجام می‌دهند و به نتایج فوق‌العاده در زندگی‌شان می‌رسند هدف‌گذاری است که اگر شما این کار را به فرزندانتان یاد دهید بزرگ‌ترین لطف را در حقشان کرده‌اید.

کتاب هفتم:
این فصل یکی از مهم‌ترین فصول این دوره است. انسان‌هایی که ضمیر ناخودآگاه را می‌شناسند و آن را درست برنامه‌ریزی می‌کنند به‌مراتب راحت‌تر و سریع‌تر به اهداف و خواسته‌هایشان می‌رسند و از سلامت روان بیشتری برخوردار می‌شوند.

آفر ویژه: با سفارش کتاب چاپی، فایل صوتی کتاب و فایل صوتی تربیت جنسی هم همراه کتاب به صورت اشانتیون (هدیه) برای شما ارسال می گردد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه فرزند برتر می باشد.